Valná hromada

Na základě Stanov ČUS je Valná hromada ČUS jejím nejvyšším orgánem. Tvoří ji delegáti národních sportovních svazů a delegáti SK/TJ.

 

23. 4. 2016 33. VH ČUS v Nymburku Zápis
30. 01. 2016 32. VH ČUS v Nymburku Soubor usnesení Předsedou znovu zvolen JUDr. Miroslav Jansta, místopředsedy Miroslav Pelta a Ing. Marek Hájek

25. 04. 2015

31. VH ČUS v Nymburku

Soubor usnesení

27. 09. 2014

30. VH ČUS v Nymburku

Soubor usnesení

26. 04. 2014

29. VH ČUS v Nymburce

Soubor usnesení

27. 04. 2013  

28. VH ČSTV v Nymburce

Soubor usnesení

01. 12. 2012  

27. VH ČSTV v Nymburce

Soubor usnesení

28. 04. 2012  

26. VH ČSTV v Nymburce

Soubor usnesení

28. 01. 2012  

25. VH ČSTV v Nymburce

Usnesení  Předsedou zvolen JUDr. Miroslav Jansta, místopředsedy Miroslav Pelta a Ing. Marek Hájek

26. 11. 2011  

24. VH ČSTV v Nymburce

Soubor usnesení

16. 04. 2011  

23. VH ČSTV v Nymburce

Soubor usnesení

17. 04. 2010  

22. VH ČSTV v Nymburce

Soubor usnesení Předsedou zvolen Pavel Kořan, místopředsedy JUDr.Tomáš Král a Vladimír Šimíček

18. 04. 2009  

21. VH ČSTV v Nymburce

Soubor usnesení

19. 04. 2008  

20. VH ČSTV v Nymburce

 

14. 04. 2007  

19. VH ČSTV v Nymburce

 

22. 04. 2006  

18. VH ČSTV v Nymburce

Předsedou znovu zvolen Ing.Srb, místopředsedy Vladimír Šimíček a Pavel Kořan

09. 04. 2005  

17. VH ČSTV v Nymburce

 

03. 04. 2004  

16. VH ČSTV v Nymburce

 

05. 04. 2003  

15. VH ČSTV v Nymburce

 

13. 04. 2002  

14. VH ČSTV v Nymburce

Předsedou znovu zvolen Ing.Srb, místopředsedy Vladimír Šimíček a Pavel Kořan

21. 04. 2001  

13. VH ČSTV v Nymburce

 

15. 04. 2000  

12. VH ČSTV v Nymburce

 

17. 04. 1999  

11. VH ČSTV v Nymburce

 

18. 04. 1998  

10. VH ČSTV v Nymburce

Předsedou znovu zvolen Ing.Srb, místopředsedy Vladimír Šimíček a Pavel Kořan

12. 04. 1997  

9. VH ČSTV v Nymburce

 

12. 10. 1996  

8. VH ČSTV v Nymburce

 

03. 07. 1996  

7. VH ČSTV v Praze

 

30. 03. 1996  

6. VH ČSTV v Nymburce

 

01. 04. 1995  

5. VH ČSTV v Nymburce

 

26. 03. 1994  

4. VH ČSTV v Nymburce

Předsedou znovu zvolen Ing.Srb, místopředsedy Z.Domanský a JUDr. Aleš Hušák

27. 03. 1993  

3. VH ČSTV v Praze

 

25. 04. 1992  

MŘ VH ČeSTV v Praze

Mspř. Ing. Jiří Epstein rezignoval (zdravotní důvody), nahrazen Zdeňkem Červenkou

23. 11. 1991  

2. VH ČeSTV v Praze

 

10. 11. 1990  

1.VH ČeSTV v Praze

Předsedou zvolen Ing.Vladimír Srb, místopředsedy Zdeněk Domanský a Ing.Jiří Epstein