Mediální partneři

Česká unie sportu spolupracuje se třemi klíčovími mediálními partnery, kterými jsou regionální Deníky, deník Sport a Český rozhlas.

 

 

2634MmJ.jpgDeník vyniká regionálním zpravodajstvím a má potenciál podávat informace i z lokálních soutěží. Věříme , že kontakty s krajskými a okresními redakcemi Deníku budou udržovat nejen svazy, ale umožní také větší prostor pro medializaci aktivit jednotlivých  sportovních klubů a tělovýchovných jednot v regionech po celé ČR.

 

 

Sport - logoDeník Sport a zejména jeho internetová verze iSport pokrývá celé sportovní prostředí. Věnuje se hlavním sportovním událostem, výsledkům reprezentantů a nejvyšším domácím soutěžím nejpopulárnějších sportů. Unikátní projekt "Rozcestník českého sportu", který připravuje ve spolupráci s ČUS, by měl umožnit daleko rozsáhlejší informovanost o dění v českém sportu a to nejen v nejpopulárnějších sportech. Prostřednictvím propojení webových stránek jednotlivých svazů a portálu iSport by se mělo dosáhnout maximálního šíření klasických sportovních informací i zajímavostí ze všech sportovních odvětví.

 

 

 

Český rozhlasČeský rozhlas pokrývá sítí svých stanic celou Českou republiku a díky spolupráci s centrální redakcí i lokálními stanicemi je důstojným partnerem, který zajistí svým vysíláním informovanost o aktivitách ČUS pro širokou veřejnost. Generální ředitel ČRo Peter Duhan se osobně rozhodl podpořit některé z projektů České unie sportu a ocenit víteze vybraných klání Pohárem generálního ředitele ČRo. Jsou to Sportovní hry seniorů, Přerovský pětiboj, Volejbalová dřevěnice, Firemní hry a Memoriál Alfreda Nikodéma v plavání otužilců.