Zprávy z jednání VV ČUS

Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
Sportovci si rozdělili peníze z loterií

Blíží se vyhodnocení zkušebního provozu internetového sportovního rozcestníku iSport.cz. Do sportovního prostředí míří prostřednictvím ČOV první část finančních prostředků na podporu sportu poskytovaných po novele loterního zákona provozovateli kurzových a loterních sázek.

celý článek
image
ZPRÁVA ze zasedání VV ČUS dne 8.4. 2014

VV ČUS pověřil předsedu ČUS jednáním s MŠMT ve věci přípravy nových dotačních programů, zabýval možnostmi financování sportu na národní úrovni z fondů EU nebo návrhem na mimosoudní vyrovnání se SSS ČR. 

celý článek
image
ZPRÁVA ze zasedání VV ČUS dne 11. 3. 2014

VV ČUS se zabýval financováním sportu v ČR i ČUS a jejích členů, přípravou 29. VH, hospodařením ČUS a řadou dalších záležitostí.

celý článek
image
Zpráva ze zasedání VV ČUS dne 25.2. 2014

První jednání s novým ministrem školství a jeho náměstky, podklady pro VH ČUS a udělené záštity.

celý článek
image
Informace z jednání VV ČUS konaného dne 14. 1. 2014

29. VH České unie sportu, projekt ČUS - Sportuj s námi!, jednání s politickou reprezentací o budoucnosti financování českého sportu.

celý článek
image
Informace z prosincového jednání VV ČUS

Poslední schůze Výkonného výboru ČUS v uplynulém kalendářním roce se konala krátce před vánoční-mi svátky, v úterý 17. prosince v Praze na Strahově.

celý článek
image
Informace z jednání VV ČUS konaného dne 12. 11. 2013

Na programu jednání byly například zpráva o hospodaření ČUS za tři čtvrtletí letošního roku, zpráva zvláštní komise zjišťující odpovědnost konkrétních představitelů ČSTV za ztrátu podílu ve společnosti SAZKA, a.s., zapojení ČUS do Asociace horských středisek ČR, o.s., nebo průběh čerpání státních neinvestičních dotací.

celý článek
image
Zpráva z jednání VV ČUS 8. 10. 2013

V rámci jednání VV ČUS byla věnována pozornost například spolupráci s Asociací krajů ČR, otázce financování sportu na roky 2013 a 2014, popovodňové pomoci nebo projektu Servisních center sportu.

celý článek
image
Zpráva ze schůze VV ČUS 10.9.2013

VV ČUS na svém 23. zasedání schválil podání žádosti ČUS o investiční dotace MŠMT 2014 na modernizaci Plaveckého stadiónu Podolí a Sportovního centra Nymburk. Díky aktivitě předsedy ČUS M. Jansty se podařilo zajistit pro MŠMT chybějící neinvestiční prostředky na dofinancování státní podpory z MŠMT – Programu č. V Organizace sportu, v roce 2013. Na rok 2014 se ve Vládou ČR navrhovaném rozpočtu počítá s částkou 2,9 mil. Kč pro sport prostřednictvím kapitoly MŠMT.

celý článek
image
Horská střediska hlídá speciální komise

(VV ČUS 18.6.2013) Miroslav Pelta a Marek Hájek (místopředsedové ČUS) představili hejtmanům krajů ČR projekt Servisních center sportu. S pověřením ČOV zahájil ČUS sumarizaci povodňových škod pro celé sportovní prostředí.

celý článek
◄◄ 4 5 6 7 8 9 10 11 ►►
archiv (107)