Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
image
Zpravodaj ČUS č. 8/2013

Nový občanský zákoník, informace z VOŠ a mnoho dalšího.

celý článek
image
Informace z jednání VV ČUS konaného dne 12. 11. 2013

Na programu jednání byly například zpráva o hospodaření ČUS za tři čtvrtletí letošního roku, zpráva zvláštní komise zjišťující odpovědnost konkrétních představitelů ČSTV za ztrátu podílu ve společnosti SAZKA, a.s., zapojení ČUS do Asociace horských středisek ČR, o.s., nebo průběh čerpání státních neinvestičních dotací.

celý článek
image
M. Jansta jednal s M. Netolickým o podpoře sportu

Martin Netolický (hejtman Pardubického kraje) Miroslav Jansta (předseda ČUS) a Jiří Kejval (předseda ČOV) jednali ve Starých Čívicích o systému podpory sportu a roli regionů.

celý článek
image
Česká unie sportu podává další trestní oznámení kvůli Sazce

ČUS podala třetí trestní oznámení ve věci ztráty svého akcionářského podílu v SAZKA, a.s.

celý článek
image
Podzimní celostátní porady

Postupná stabilizace projektu SCS a výhled financování sportu byly tentokrát hlavními tématy tradičních podzimních porad zástupců sportovních klubů a tělovýchovných jednot, a předsedů národních sportovních svazů, které se uskutečnily 5. a 6. listopadu 2013 v Praze na Strahově.

celý článek
image
Zpravodaj ČUS č. 7/2013

Představitelé ČUS jednali s Asociací krajů ČR, SportFilm Liberec

celý článek
image
Ovlivňování výsledků je ve sportu nepřijatelné

Fotbalová aféra byla předmětem včerejšího jednání mezi  1. místopředsedou Českého olympijského výboru pro sport a předsedou České unie sportu  Miroslavem Janstou a předsedou Fotbalové asociace České republiky Miroslavem Peltou. Fotbalový svaz je jedním z největších sportovních svazů, které Česká unie sportu sdružuje a vedení organizace vnímá celou situaci okolo vyšetřování fotbalové kauzy velmi citlivě. Oba muži se shodli na tom, že je potřeba  koordinovat  postup ve věci boje současného vedení českého sportu proti ovlivňování výsledků.

celý článek
image
Zpráva z jednání VV ČUS 8. 10. 2013

V rámci jednání VV ČUS byla věnována pozornost například spolupráci s Asociací krajů ČR, otázce financování sportu na roky 2013 a 2014, popovodňové pomoci nebo projektu Servisních center sportu.

celý článek
image
Investice do lyžařských areálů ČUS

Nájemci již v rámci smluvních podmínek investují do horských středisek ČUS - více v reportáži České televize.

celý článek
image
Vedení České unie sportu jednalo s náměstky hejtmanů

Ve sportovním centru České unie sportu v Nymburku zasedala komise pro školství Asociace krajů ČR. Pod vedením hejtmana karlovarského kraje Josefa Novotného náměstci,  kteří mají na starosti mládež, školství a sport, jednali mimo jiné o financování a rozvoji sportu na všech úrovních.

celý článek
◄◄ 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ►►
archiv (595)